Kursy, szkolenia, warsztaty
pokaż wszystkie
Artykuły
pokaż wszystkie

Rozwój zawodowy i osobisty, praca z pasją w zasięgu Twoich możliwości.

 

 

Kreacja własnej, pasjonującej drogi rozwoju zawodowego


Serdecznie zapraszam na kolejną, już trzecią, edycję warsztatu rozwojowego dla kobiet i mężczyzn

 

 

KREUJĘ ŻYCIE ZAWODOWE TAK JAK CHCĘ I PRACUJĘ Z PASJĄ

 

 

Często w głębi serca zastawiasz się, dlaczego jeszcze nie masz tego, czego pragniesz. Może bezskutecznie poszukujesz pracy lub masz pracę, której nie lubisz. A może pragniesz wreszcie zmienić pracę na lepszą, awansować, przekwalifikować się lub zamienić swoje hobby w pracę, albo mieć po prostu swoją firmę.

 

Może masz wiele powodów, dla których pragniesz zmian, choćby: bóle głowy lub żołądka na myśl o pracy, dość pracy pod presją czasu, brak akceptacji dla systemu ciągłego oceniania, trudności w porozumiewaniu się z innymi, mocno stresująca praca, odpowiedzialność, nadmiar obowiązków, nadmierna kontrola, szybkie tempo pracy, wysiłek psychiczny, niezadowalające wynagrodzenie, monotonna praca, brak wsparcia przełożonego, ciągłe zmiany, brak motywacji do pracy, groźba utraty pracy. Albo całkiem inne poważne i mniej poważne powody.

 

A teraz chciałabym zadać Ci kilka pytań, na które proszę Ciebie, abyś sobie odpowiedziała/odpowiedział.

 • Czy pomyślałaś/pomyślałeś kiedykolwiek, jak możesz kreować swoje życie zawodowe na własnych warunkach?
 • Czy zastanawiałaś się/zastanawiałeś się nad tym: Jak i co zmienić w swoim życiu zawodowym, aby było ono bardziej satysfakcjonujące?
 • Jak wyobrażasz sobie swoją pracę marzeń?
 • Czy zastanawiałaś/zastanawiałeś się, czego potrzebujesz w nowej pracy, czego obecnie nie masz?
 • Czy wiesz, jakie przekonania utrudniają Ci, abyś wykonywała/wykonywał pracę, którą kochasz?

 

JUŻ TERAZ!!! masz wspaniałą okazję zaplanować swoją przyszłość zawodową za niewielkie pieniądze.

 

PROMOCJA !!! Tylko 150 zł za ośmiogodzinny warsztat ze smacznym, wegetariańskim poczęstunkiem przygotowanym z produktów bio i teczką kolorowych, profesjonalnych materiałów do pracy na zajęciach i w domu.

 

Jeżeli czujesz, że nie jesteś tam, gdzie chciałabyś/chciałbyś być, zachęcam Cię, abyś sięgnęła/sięgnął już teraz po życie bardziej spełnione i autentyczne. Również , jeżeli chcesz więcej, niż masz to śmiało zastanów się, czy nie byłoby wspaniale, dać sobie szansę na zmiany, bo jeżeli będziesz myślała/myślał, że nic się nie da zrobić, to tak będzie.

 
 

Ostatecznie, tak naprawdę prawie wszystko sprowadza się do tego, w jaki sposób wykorzystujesz swój umysł, jak sterujesz swoimi myślami. I czy Twoje myśli służą Ci w robieniu tego, czego chcesz.

 

BO BYCIE ZADOWOLONĄ/ZADOWOLOMYM Z PRACY ZAWODOWEJ JEST ZAWSZE KWESTIĄ TWOJEGO WYBORU. JUŻ TERAZ MASZ WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ.

 

 

Zapraszam wszystkie kobiety i mężczyzn pragnących zmian w życiu zawodowym na niekonwencjonalny warsztat łączący w sobie wiele form pracy nad sobą  między innymi: transformacyjny coaching kariery, pracę skoncentrowaną na rozwiązaniach, wizualizacje, afirmacje, praca w parach, w grupie, co da Ci klarowność, tego czego chcesz oraz inspirację i motywację do działania.

 

 

Na warsztatach krok po kroku wykreujesz własną, pasjonującą drogę rozwoju zawodowego:

 • sprawdzisz, czy czas na zmiany zawodowe,
 • dowiesz się, co nie sprzyja zmianom w Twoim życiu,
 • zobaczysz, jakie należy spełnić warunki, aby przyciągnąć pracę, jaką pragniesz mieć, poznasz kilka kluczy do sukcesów osobistych i zawodowych
 • przyjrzysz się przekonaniom i wzorcom myślowym, które dotychczas uniemożliwiały Ci mieć wymarzoną pracę,
 • zrobisz porządek z fałszywymi przekonaniami i oczyścisz umysł z blokujących myśli na temat pieniędzy i pracy,
 • przyjrzysz się swojemu kołu życia osobistego i zawodowego oraz poziomowi satysfakcji z Twojej obecnej pracy,
 • zobaczysz jakie wartości są dla Ciebie ważne i w jakim systemie wartości chciałabyś żyć,
 • przeanalizujesz swoje umiejętności, talenty i zdolności (analiza SWOT) w aspekcie zmian zawodowych,
 • odkryjesz swoją misję życiową, nawiązując kontakt z własną intuicją,
 • stworzysz swój własny program sukcesu zawodowego, czyli wyobrazisz sobie swoją idealną pracę, odkryjesz, co Cię w niej cieszy, co kochałabyś robić, gdyby pieniądze nie były dla Ciebie istotne,
 • sięgniesz po swoje marzenia zamieniając je w cel, postawisz sobie cele zawodowe,
 • odnajdziesz właściwą dla siebie drogę zawodową,
 • uzyskasz wspaniałe narzędzia do indywidualnej pracy,
 • może sama/sam zadziwisz siebie.

 

Data i godziny: 17.04.2011, 10.00-18.00.


Miejsce: Pracownia Psychoedukacji, Terapii i Rozwoju Osobistego "Kreacja Życia", ul. Kabacki Dukt 8 m 23, Warszawa 

 

Inwestycja w siebie: 180 zł. 

 

UWAGA PROMOCJA! 150 zł (w tym wegetariański obiad przygotowany z   produktów bio + ciasto, ciasteczka + herbatki + materiały do pracy) do 15 kwietnia 2011.

 

Wpłata 100 zł i potwierdzenie jej mailem na adres v.wroblewska@kreacjazycia.pl jest równoznaczne z rezerwacją miejsca na warsztacie. Warsztat kameralny (max. 7-8 osób). Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat. W mailu proszę o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Proszę o zabranie wygodnego stroju.

 

Ważne: Zastrzegam sobie możliwość odwołania warsztatu w przypadku zapisania się mniej niż 6 osób. Wtedy wpłacone zaliczki zostaną zwrócone.

 

 

Ważne: Wpłata zaliczki 100 zł nie jest zwracana w przypadku odbycia się warsztatu. Jeżeli osoba z przyczyn osobistych nie może uczestniczyć w warsztacie, wtedy za tą kwotę może odbyć indywidualny, godzinny coaching osobisty lub kariery, albo godzinną sesję skoncentrowaną na rozwiązaniach.

 

 

Wpłaty na konto: Pracownia Psychoedukacji, Terapii i Rozwoju Osobistego „Kreacja Życia”, Ul. Kabacki Dukt 8 lokal 23, 02-798 Warszawa,

mBank konto 19 1140 2004 0000 3702 6731 5576.

 

 

Kto prowadzi: Violetta Wróblewska - psycholog, terapeutka skoncentrowana na rozwiązaniach, trenerka rozwoju osobistego, coach, doktor w zakresie nauk o zarządzaniu, nauczyciel akademicki-adiunkt. Osoba z wieloletnim stażem na stanowiskach menadżerskich. Więcej informacji o prowadzącej znajdziesz na stronach: kreacjazycia.pl, psychologbiznesu.com.pl

www.kobieta-i-mezczyzna.pl, www.stres.net.pl

 

Jeśli więc jesteś zainteresowana/y to proszę wyślij swoje zgłoszenie.
 

 

Zapisy i informacje: v.wroblewska@kreacjazycia.pl, tel. 601380682  

 

 

JUŻ TERAZ ZAREZERWUJ SOBIE MIEJSCE, gdyż w warsztacie może wziąć udział maksymalnie 7-8 osób!!!

 

 

DO ZOBACZENIA NA WARSZTACIE.

 

 

 

OPINIE UCZESTNIKÓW POPRZEDNIEGO WARSZTATU „KREUJĘ ŻYCIE ZAWODOWE NA MOICH WARUNKACH”.

 

„Violu, jeszcze raz chciałabym podziękować za przeprowadzenie mnie przez proces kreacji życia zawodowego, tak jak chcę, na moich warunkach. Przychodząc na warsztaty miałam plan, co “powinno mi wyjść’’, wyszło inaczej – zgodnie z moim prawdziwym ja. Dziękuję za pomoc w nazwaniu i uświadomieniu moich wartości, przekonań, barier. Dzięki warsztatom wiem jakie są moje mocne i słabe strony, wiem kim jestem i gdzie zmierzam”.

 

      Agnieszka Kozłowska


 

"Wiola, Jeszcze raz dzięki za warsztat oraz za obiad.

Warsztat natchnął mnie do wielu przemyśleń, uruchomił-być może/mam nadzieję-proces świadomego podejścia do pracy. Wróciłam do lektury Antykariery R. Jarow jako kontynuacja warsztatów. Pozdrawiam serdecznie".

Agnieszka


 

"Violu, utwierdziłam się w swoich, sprzyjających mi przekonaniach oraz, że jestem na właściwej drodze zawodowej. Jednocześnie zauważyłam, co mnie ogranicza. Dostałam narzędzia i wskazówki, jak pracować z tymi ograniczeniami. Zmieniłam swoje przekonania o pieniądzach i otworzyłam się na ich przyciągnięcie. Wiem, co mam robić. Wiem, że mogę zarabiać na swojej pasji".

 

Małgorzata 

 

"Violu, bardzo dziękuję za niezwykle inspirujące, twórcze warsztaty, dzięki
którym mogłam zajrzeć w głąb siebie i uświadomić sobie do czego chcę
dążyć w życiu. Dziękuję za fantastycznie spędzony czas i mnóstwo
pozytywnej energii!".

Wiola

 

 

Warsztaty rozwojowe "Kreuję życie zawodowe na moich warunkach"

 

Warsztaty rozwojowe "Kreuję życie zawodowe na moich warunkach"

 

Warsztaty rozwojowe "Kreuję życie zawodowe na moich warunkach"