Kursy, szkolenia, warsztaty
pokaż wszystkie
Artykuły
pokaż wszystkie

 

Nowy Rok 2011 tuż, tuż. A Ty jak, co roku  może masz plany, marzenia i oczekiwania, że ten następny rok będzie lepszy od poprzedniego.


Często w głębi serca  zastawiasz się, dlaczego jeszcze nie masz tego, czego pragniesz.  Może pragniesz wreszcie zmienić  pracę na lepszą, awansować, przekwalifikować się,  zamienić swoje hobby w pracę lub mieć swoją firmę.

Może masz wiele powodów dla których pragniesz zmian, choćby: bóle głowy lub żołądka na myśl o pracy, dość pracy pod presją czasu, brak akceptacji dla systemu ciągłego oceniania, trudności w porozumiewaniu się z innymi, mocno stresująca praca, odpowiedzialność, nadmiar obowiązków, nadmierna kontrola, szybkie tempo pracy, wysiłek psychiczny, niezadowalające wynagrodzenie, monotonna praca, brak wsparcia przełożonego, ciągłe zmiany, brak motywacji do pracy, groźba utraty pracy.

Ale  tylko, kiedy pomyślisz o zmianach pojawiają się obawy, przekonania o tym, co możesz, a czego nie możesz, czy dasz sobie radę, jak to będzie, ile zyskasz, a ile stracisz.

Czy pomyślałaś kiedykolwiek, czego potrzebujesz w nowej pracy, czego obecnie nie masz, jak wyglądałaby twoja praca marzeń, jakie przekonania utrudniają Ci, abyś wykonywała pracę, którą kochasz?  Jeżeli czujesz, że nie jesteś tam, gdzie chciałabyś być, zachęcam Cię, abyś sięgnęła po życie bardziej spełnione i autentyczne.

Zapraszam wszystkie kobiety pragnące zmian w życiu zawodowym na niekonwencjonalny warsztat łączący w sobie wiele form pracy nad sobą: transformacyjny coaching kariery, pracę skoncentrowaną na rozwiązaniach, wizualizacje, afirmacje i Taniec Pięciu Przemian, co da Ci klarowność, tego czego chcesz oraz inspirację i motywację do działania. 
Na warsztatach przyjrzysz się swojemu kołu życia zawodowego i poziomowi satysfakcji  z Twojej obecnej pracy, stworzysz swój własny program sukcesu zawodowego, czyli wyobrazisz sobie swoją idealną pracę, odkryjesz, co Cię w niej cieszy, co kochałabyś robić, gdyby pieniądze nie były dla Ciebie istotne, zamienisz marzenia w cel,  zobaczysz jakie wartości są dla Ciebie ważne i w jakim systemie wartości chciałabyś żyć, określisz osobiste potrzeby związane z pracą, przeanalizujesz swoje zasoby i zdolności (SWOT) w aspekcie zmian zawodowych, przyjrzysz się  przekonaniom i wzorcom myślowym, które dotychczas uniemożliwiały Ci mieć wymarzoną pracę.

Następnie wytańczysz swoje plany i marzenia we wspólnym Tańcu Pięciu Przemian. Odkryjesz w tańcu jakości 5 Przemian, które będą Ci potrzebne do zmian w życiu zawodowym. Zatańczysz: drzewo poprzez ruchy dynamiczne, ogień poprzez ruchy rozgrzewające, ziemię poprzez ruchy zrównoważone, powietrze poprzez ruchy przestrzenne, wodę poprzez ruchy płynne. Różne światowe rytmy (między innymi muzyka hiszpańska, żydowska, afrykańska, turecka, egipska) i zróżnicowane tempo muzyki dostarczą  Ci wielu możliwości wyrażenia siebie w ruchu.

Istotą tej wszechstronnej metody pracy za pomocą tańca i ruchu  jest doświadczenie, wyrażenie i połączenie różnych cząstek  siebie. W każdej kobiecie są różne cząstki (delikatność, dzikość, siła, wolność, pełna ekspresja, spokój, lekkość,  dynamizm, swoboda, stanowczość), którym na co dzień nie zawsze pozwalamy się ujawnić, a które potrzebują przebudzenia i uzewnętrznienia, aby móc dokonywać zmian w swoim życiu.

Data i godziny: 12.12.2010, 10.00-16.00.

Miejsce: Centrum Twórczego Rozwoju Dzieci i Dorosłych “Harmonia”, ul. Gdańska 23A, blisko stacji metra Marymont, dojazd na www.ctrharmonia.pl.

Inwestycja w siebie: 140 zł. Wpłata 70 zł i potwierdzenie jej mailem na adres v.wroblewska@kreacjazycia.pl jest równoznaczne z rezerwacją miejsca na warsztacie. Warsztat kameralny (max. 8-9 osób). Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat. W mailu proszę o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Proszę o zabranie wygodnego stroju i koca.

PRZY WPŁACIE DO 5.12 SUPER CENA 100 zł za 6 godzin z poczęstunkiem. Zaliczka 70 zł.

 

Ważne: Wpłata 70 zł nie jest zwracana.

Wpłaty na konto: Pracownia Psychoedukacji, Terapii i Rozwoju Osobistego „Kreacja Życia”, Ul. Kabacki Dukt 8 lokal 23, 02-798 Warszawa,

mBiznes konto 19 1140 2004 0000 3702 6731 5576.

Kto prowadzi: Violetta Wróblewska - psycholog, terapeutka skoncentrowana na rozwiązaniach TSR, trenerka rozwoju osobistego, coach, doktor w zakresie nauk o zarządzaniu, nauczyciel akademicki - adiunkt. Więcej informacji o prowadzącej znajdziesz na stronie: www.kreacjazycia.pl.

Zapisy i informacje: v.wroblewska@kreacjazycia.pl, www.kreacjazycia.pl