Kursy, szkolenia, warsztaty
pokaż wszystkie
Artykuły
pokaż wszystkie

O książce pt. "ŻYCIE I ZDROWIE MASZ TYLKO JEDNO" Violetty Wróblewskiej


JEDYNA TAKA KSIĄŻKA NA RYNKU KSIĘGARSKIM!!! JEJ WARTOŚĆ TREŚCIOWA KILKAKROTNIE PRZEWYŻSZA JEJ CENĘ. W jednej książce na 432 stronach w 34 rozdziałach zostały omówione wszystkie najważniejsze aspekty dobrego życia, biorące pod uwagę, że człowiek jest istotą cielesną, psychiczno-emocjonalną, społeczną i duchową.


Zadbaj o to, co masz najważniejsze, czyli o swoje życie i zdrowieSkorzystaj z wyjątkowej okazji poznania mądrości, prawd życiowych, sprawdzonych przepisów i sekretów znanych od lat i wciąż aktualnych, dotyczących między innymi: zdrowego odżywiania się, dbania o swoje ciało, budowania bliskich, harmonijnych relacji i udanego związku, wzmocnienia mocy miłości, zapobiegania, jak i uzdrawiania się z chorób psychicznych i fizycznych, odkrywania swojej misji życiowej oraz czerpania zadowolenia z pracy zawodowej, nadania głębszego sensu swojemu życiu.

 

Prosty język sprawia, że tekst jest łatwy do czytania. Zagadnienia omawiane w książce są próbą spojrzenia na sens życia, sztukę i filozofię dobrego i szczęśliwego życia z wielu różnych perspektyw: z punktu widzenia psychologii, medycyny wschodniej i zachodniej, fizyki kwantowej, zarządzania, filozofii, nauk biologicznych oraz przez pryzmat nie tylko treści Biblii, myśli mistrzów buddyzmu, ludzi uduchowionych, ale również doświadczeń życiowych zarówno moich, jak i osób przychodzących do mnie na konsultacje psychologiczne i sesje terapeutyczne.

 

Nie ma gotowych przepisów, jak dokładnie przeżyć swoje życie, aby później niczego nie żałować, tak jak w przypadku przepisów na ciasto, gdzie masz dużą gwarancję, że uda Ci się ono, jak będziesz postępować według porady kulinarnej. Tyle, ile jest ludzi, tyle jest różnych scenariuszy życia. Ale są recepty, które są „prawdziwymi mądrościami i prawdami życiowymi”, które czynią je znacznie lepszym. W takim razie, czym jest dobre i świadome życie? Jak wrzucić swoje życie na „niższy bieg”? Jak żyć zgodnie z prawem naturalnym, które jest podstawą zdrowia? Jak być szczęśliwym człowiekiem w „zaganianym świecie”? Jak zapobiegać chorobom psychicznym i fizycznym i  jak się z nich stopniowo uzdrawiać?  Odpowiedzi na te i inne pytania  znajdziesz w tej książce.

 

Książka może Ci pomóc  zatrzymać życie w biegu; poskładać swoje życie; prowadzić bardziej satysfakcjonujące  i świadome życie; poszerzyć swoją świadomość; zrozumieć złożoności życia i odzyskać zdolność do odczuwania optymizmu i radości. Świadome życie to codzienne życie z refleksją: co pragnę i wybieram? Rozwijając i poszerzając własną świadomość, poprawiasz swoje zdrowie.


Książka jest swoistym „masażem duchowym” po którym poczujesz ulgę, bo każda wiedza o sobie i innych wyzwala człowieka i poszerza jego świadomość.

 

Książka ta będzie szczególnie przydatna osobomchcącym zadbać o swoje zdrowie psychiczno-emocjonalne, fizyczne, społeczne i duchowe; zaganianym lub zagubionym w życiu; borykającym się z problemami dnia codziennego; uzależnionym od czegokolwiek; poszukującym i oczekującym od życia więcej, niż inni; interesującym się rozwojem osobistym i duchowym; zajmujących się pomaganiem innych i leczeniem; uczęszczającym na terapie lub warsztaty rozwojowe; dotkniętym różnymi dolegliwościami psychicznymi i fizycznymi; znajdującym się w przełomowych lub krytycznych okresach swojego życia; poszukującym, wierzącym i nie wierzącym w Boga oraz młodzieży pracującej, uczącej się i studiującej w miejsce nieobecnego w szkołach przedmiotu „Sztuka życia”; osobom będącym w związkach oraz tym wszystkim, którzy wyznają zasadę, że nigdy nie jest za późno na zmiany w swoim życiu.

 

Kreacja własnego życia to między innymi: zarządzanie własną, cenną energią życiową;  poszerzanie własnych horyzontów myślenia poprzez czytanie wartościowych książek, poszerzających naszą perspektywę myślenia, a do takich niewątpliwie należy książka "Życie i zdrowie masz tylko jedno"; praca nad zdolnością komunikowania się z innymi, budowanie porządku w sobie i na zewnątrz siebie, a przede wszystkim poczucie, że jest się wartym dobrego i szczęśliwego życia i przekonanie, że ma się spory wpływ na swoje życie, na to jak ono wygląda.

 

Obecnie wiele osób chce żyć w zgodzie z potrzebami swojego ciała i serca oraz naturalnymi prawami. TY również możesz stać się jedną z tych osób. Dołącz do wciąż poszerzającego się grona zadowolonych czytelników książki pt."Życie i zdrowie masz tylko jedno", którzy uważają, że w książce tej "jest prawie wszystko, czego potrzebuje człowiek, aby lepiej i zdrowiej żyć".

 

Jak pracować z książką?

"Można przeczytać tylko te rozdziały, które w danym momencie naszego życia najbardziej nas interesują. Można podkreślić markerem lub długopisem te kwestie, które są dla nas najważniejsze i nad którymi chcemy pracować, albo o których chcemy tylko pamiętać.

Odpowiadając na pytania, zaczerpnięte z moich sesji psychocoachingowych i terapeutycznych, zawarte pod kilkoma rozdziałami,  czyli robiąc sobie autocoaching, krok po kroku będziesz docierał do swojego celu, jakim jest lepsze poznanie siebie. Pytając siebie dostaniesz od siebie odpowiedzi, bo to Ty jesteś najbardziej kompetentny w kwestii swojego życia.

Również zachęcam Cię, do zapoznania się z napisanymi przeze mnie i innych autorów historyjkami, opowiadaniami, anegdotami, sentencjami, złotymi myślami i bajkami oraz zastanowienia się nad ich przesłaniem dla Twojego życia.

Gorąco Ciebie namawiam do wykonania wszystkich zawartch w książce ćwiczeń, które pozwolą Ci odkryć to wszystko, czego być może w sobie jeszcze nie odkryłeś.

Możesz również podkreślić w książce najważniejsze dla siebie rzeczy i zaglądać, jak najczęściej na te strony.

Możesz również wybrać te rozdziały, które najbardziej Ciebie interesują i pod wpływem inspiracji nimi pracować nad zmianami w sobie i swoim życiu.

Życzę Ci, abyś każdego dnia zmieniał swoje życie na lepsze. Bo Twoje życie jest tego warte"                                              Violetta Wróblewska.

 

Opinie o książce "Życie i zdrowie masz tylko jedno" znajdziesz na stronie http://psychologwarszawa.biz.pl/?opinie-czytelnikow-o-ksiazce-zycie-i-zdrowie-masz-tylko-jedno-,34

 

Spis treści przeczytasz na stronie                                    http://psychologwarszawa.biz.pl/?spis-tresci-ksiazki-studium-sztuki-lepszego-zycia-,37


Wybrane fragmenty książki "Życie i zdrowie masz tylko jedno" są dostępne na stronie http://psychologwarszawa.biz.pl/?milosc-ma-wielka-moc,33

 

 

O drugiej książce Violetty Wróblewskiej  pt. "Studium sztuki lepszego życia”.


Studium sztuki lepszego życia” proponuje Ci autocoaching życiowy i ćwiczenia oparte na książce „Życie i zdrowie masz tylko jedno”.

 

"Zachęcam Ciebie do pracy nad sobą i potraktowania jej jako podróży do lepszego życia, w której pragnę Ci towarzyszyć.

Chcę Ci pomóc: poznać własne mechanizmy funkcjonowania; lepiej zrozumieć i zaakceptować siebie; nadać większe znaczenie własnemu życiu; pielęgnować w sobie nadzieję, miłość i spokój; być większą/ym od wewnętrznego lęku; lepiej zarządzać energią życiową; pokochać siebie; codziennie oczyszczać się z tego, co trudne, poprzez medytację i oddech; budować lepsze relacje z innymi; poznać ważne dla siebie wartości życiowe; zdiagnozować nieporządek w sobie; lepiej panować nad myślami; podnieść poczucie własnej wartości; żyć zgodnie z własną naturą; budować życie na najlepszej skale, jaką jest miłość i całkowita odpowiedzialność za siebie i swoje wybory życiowe, za własne myśli, emocje i działania. Chcę zachęcić Ciebie do pójścia za tęsknotami serca.

 

Nie pozwól, aby miłość, harmonia, zdrowie, dobro, radość, duchowe zrozumienie, spokój umysłu, wdzięczność, nadzieja i wiara jako najważniejsze życiowe bogactwa opuściły Ciebie. Gdyż tylko w tych bogactwach życia możesz odnaleźć prawdziwe szczęście i tworzyć życie, jakiego naprawdę pragniesz.

 

Porzuć obwinianie innych za swoje niepowodzenia, zamartwianie się o przyszłość, przekonanie, że brakuje Ci szczęścia, albo że taki już Twój los, i przejmij ster w swoje ręce.

 

Zacznij zmianę od siebie. Energia życiowa i czas poświęcone pracy nad sobą i swoim życiem są najlepszą inwestycją, która zawsze ma wysoki wskaźnik zwrotu w postaci zadowolenia z siebie i satysfakcji z własnego życia. To mogę Ci zagwarantować" Violetta Wróblewska.


Opinie o książce znajdziesz na stronie http://psychologwarszawa.biz.pl/?opinie-czytelnikow-o-ksiazce-studium-sztuki-lepszego-zycia-,35

 

Spis treści przeczytasz na stronie http://psychologwarszawa.biz.pl/?spis-tresci-ksiazki-studium-sztuki-lepszego-zycia-,37


"Daję Ci gwarancję, że po przeczytaniu książki „Życie i zdrowie masz tylko jedno” oraz po przejściu procesu autocoachingu z książką "Studium sztuki lepszego życia", uzyskasz wystarczającą wiedzę, jak urzeczywistniać wzrost ku pełni człowieczeństwa i naprawdę żyć w zgodzie z prawdziwą naturą ludzką, aby kreować lepsze, zdrowsze i szczęśliwsze życie w „zaganianym świecie”. Zachęcam Cię do przeżywania swojego życia świadomie, refleksyjnie i z pełną odpowiedzialnością". Violetta Wróblewska

 

Książka pt. "Życie i zdrowie masz tylko jedno" jest dostępna w sklepach internetowych. Druga książka pt. „Studium sztuki lepszego życia” na razie nie będzie dostępna na rynku.

 

Wydałam książkę „Życie i zdrowie masz tylko jedno” w 100% z własnych oszczędności. Stąd, jeżeli zdecydujesz się zakupić obie książki lub jedną z nich, tym bardziej będzie mi miło, jak zakupisz ją/je u mnie, a nie w księgarni internetowej, gdyż wtedy będę mogła szybciej otrzymać zwrot bardzo wysokich dla mnie kosztów. Ponadto mogę wysłać Ci książkę z dedykacją płynącą prosto z serca.

 

Książka "Życie i zdrowie masz tylko jedno"  ma  433 strony A5. Kosztuje 39,90 zł.

Książka "Studium sztuki lepszego życia" ma 95 stron A4. Kosztuje 26 zł.

Plus koszty opakowania i przesyłki pocztowej 6 zł.

 

Nie musisz zamawiać kompletu książek. Możesz zamówić tylko jedną z nich.


Konto Violetty Wróblewskiej, na które należy dokonać wpłaty za książki lub książkę.

Raiffeisen Polbank

konto 54 2340 0009 0020 1030 0001 1982

Następnie proszę złożyć zamówienie klikając w poniższy  link:

http://kreacjazycia.pl/?-b-sklep-internetowy-b-,30 

 

Może chcesz zamówić te książki, a może nie interesują Cię moje książki. W obu przypadkach mam do Ciebie serdeczną prośbę.Proszę prześlij poniższy  link do swoich znajomych, którzy być może potrzebują sobie lub innym pomóc.  

http://www.psychologwarszawa.biz.pl/?ksiazki-autorstwa-violetty-wroblewskiej-pt-zycie-i-zdrowie-masz-tylko-jedno-i-studium-sztuki-lepszego-zycia-,21

 

Będzie mi miło, jak  poinformujesz o książkach swoich bliskich czy znajomych. Książki o tematyce psychologicznej i duchowej zawsze pomagały mi w codziennym życiu. Przeczytałam ich może z 1000. Tyle do tej pory ich naliczyłam. I mogą też pomóc Twoim bliskim czy znajomym. Nigdy nie wiadomo. Czasami kilka zdań z książki odmienia komuś życie, pomaga wyjść z depresji, podnosi na duchu, pomaga osiągnąć cele, przybliża do innych ludzi, wydobywa z człowieka miłość i dobroć.  

 

Obie książki pisałam około 5 lat, gdyż tyle czasu zajęło mi zapoznanie się z szeroką literaturą psychologiczną, medyczną, duchową i z innych dziedzin naukowych, aby książka była jak najbardziej moim punktem widzenia na szereg najważniejszych kwestii w życiu człowieka, ale popartym rzetelną wiedzą naukową i paranaukową, doświadczeniami moimi, moich klientów, jak i tym wszystkim, co nie da się zobaczyć i zbadać, tylko można odczuć. Prawie wszystkie książki i czasopisma, z których korzystałam w mniejszym lub większym stopniu przy pisaniu książki, lub nie korzystałam, bo okazały się mało przydatne, zakupiłam do swojej biblioteczki. A było ich około 500 sztuk. 

 

Obie książki są w sprzedaży od końca lutego 2016 roku. Niedługo książka "Życie i zdrowie masz tylko jedno" będzie dostępna też w języku angielskim.

 

Zapraszam Cię serdecznie na swojego BLOGA http://violetta-psycholog.blog.pl/, który poszerza treści zawarte w obu książkach.