Kursy, szkolenia, warsztaty
pokaż wszystkie
Artykuły
pokaż wszystkie

Media

 

 

businessman.pl, Nr 11, listopad 2010. Wypowiedź Violetty Wróblewskiej do artykułu pt. „Mój bliźni, dłużnik”, autorstwa Agnieszki Ostojskiej-Badziak, na temat psychologicznych aspektów ściągania należności. 

TVN CNBC, program "Blajer mówi biznes", 4 marca 2011. Rozmowa Pana Pawła Blajera z Violettą Wróblewską na temat wypalenia zawodowego.

TVN 24 program "Sukces Pisany Szminką", 3 kwietnia 2011. Wypowiedź Violetty Wróblewskiej na temat biznesów dedykowanych kobietom.

Akademicki Przedsiębiorca, Nr 7/2011, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej na temat "Jak być dobrym i skutecznym przedsiębiorcą" w artykule pt. "Skuteczność Leona Zawodowca"

biznes.onet.pl,  27 kwietnia 2011, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt. "Nieuleczalni oszuści", autorstwa Justyny Kiszki, na temat psychologicznych aspektów akwizycji produktów leczniczych.

http://biznes.onet.pl/nieuleczalni-oszusci,18563,4255176,1,news-detal

TVN 24program "Sukces Pisany Szminką", 22 maj 2011. Wypowiedź Violetty Wróblewskiej o zawodach, w których kobiety są lepsze od mężczyzn oraz o procesie socjalizacji i stereotypizacji ról, który wpływa na postrzeganie pewnych zawodów jako męskich lub damskich.

biznes.onet.pl29 czerwca 2011, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt. "Supermarkety oszukują na potęgę", autorstwa Justyny Kiszki, na temat psychologicznych aspektów oddziaływania na klientów.

http://biznes.onet.pl/supermarkety-oszukuja-na-potege,40479,4776595,1,news-detal

businessman.pl, Nr 6, czerwiec 2011, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej do artykułu pt. „Koncern - orkiestra”, autorstwa Agnieszki Ostojskiej-Badziak, na temat społecznego odbioru multibrandowych korporacji.

FAKT gazeta codzienna,16 czerwca 2011 Wywiad z Violettą Wróblewską w artykule "Inwestor musi iść pod prąd" na temat psychologicznych aspektów inwestowania na giełdzie.

Radio PIN, 5 września 2011, Rozmowa z Violettą Wróblewską na temat "Jak wracać do pracy po urlopie". 

biznes.onet.pl,  8 października 2011, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt. "Zarabiają na własnych dzieciach", autorstwa Justyny Sobolak, na temat psychologicznych aspektów chodzenia dzieci na castingi.

PAP Serwis informacyjny, październik 2011, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej na temat psychologicznego zjawiska samospełniającej się przepowiedni i jej roli w odbiorze wyników ekonomicznych.

Puls Biznesu, październik 2011, Wypowiedź-komentarz Violetty Wróblewskiej do wyników badań dotyczących poczucia szczęścia i zadowolenia z życia.

iwoman.pl, grudzień 2011, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt. "Niebieski pomoże, szary przeszkodzi - uważaj na kolory w pracy", autorstwa Kornelii Głowackiej-Wolf,

na temat oddziaływania kolorów na nasze samopoczucie, wydajnośc i jakość pracy.

Poradnik Bankowy, grudzień 2011, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule  autorstwa Miry Ignatowicz

na temat różnych form oszczędzania na emeryturę. Czy pracujący Polacy myślą o swojej emeryturze i czy jest w nas lęk o przyszłość emerytalną.

Radio PIN, 10 stycznia 2012, Rozmowa Pana Bartka Wejmana z Violettą Wróblewską na temat postanowień noworocznych. 

biznes.onet.pl13 luty 2012, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt. "Ile kosztuje dobry pracownik?", autorstwa Justyny Sobolak, na temat pracowniczego kłusownictwa.

eRadomianki.pl, 25 luty 2012, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt."Utrata pracy to nie koniec świata".

"Edufakty" miesięcznik, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej  na temat zwalniania pracowników.

biznes.onet.pl12 kwietnia 2012, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt. "Jak zarobić na otyłych?", autorstwa Justyny Sobolak.

Coachingmaj-czerwiec 2012, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt. "Cyfrowa generacja", autorstwa Joanny Nikodemskiej, na temat  pokolenia wkraczajacego obecnie na rynek pracy.

Money.pl, portal finansowy, lipiec 2012, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt. "Zobacz jakie są największe pułapki czekające na imprezach integracyjnych i co robić by się nie skompromitować wśród znajomych z pracy" autorstwa Dariusza Madejskiego.

Tygodnik "Uważam Rze", 13-19 sierpnia 2012, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt. "Życie z długiem" autorstwa Agnieszki Rybak.

biznes.onet.pl10 września 2012, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt. "Seks przez sms", autorstwa Justyny Sobolak na temat szkodliwego wpływu  biznesu seks- smsowego na psychikę zarówno osób w nim pracujących, jak  i klientów. 

bankier.pl17 września 2012, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt.  "Interwencja Bankier.pl: mąż i żona w jednej firmie, czy warto?", autorstwa Justyny Niedbał, na temat tego, "czy małżeństwo może i czy powinno pracować w tym samym zakładzie pracy".

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Interwencja-Bankier-pl-maz-i-zona-w-jednej-firmie-czy-warto-2633597.html

m.onet.pl24 października 2012, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt.  "(Seks) imprezy firmowe", autorstwa Julii Wizowskiej na temat niemoralnego zachowania na imprezach firmowych. 

http://m.onet.pl/biznes,gd8s4

bankier.pl, 13 grudnia 2012, Wywiad  z Violettą Wróblewską przeprowadzony przez Barbarę Sielicką w artykule pt."Interwencja Bankier.pl: jak sobie poradzić z utratą pracy".

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Interwencja-Bankier-pl-jak-sobie-poradzic-z-utrata-pracy-2698626.html

Gazeta Wyborcza, 18 stycznia 2013, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt "Sieroty po Amber Gold", napisanym przez Krzysztofa Katkę.

bankier.pl3 luty 2013, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt.  "Korporacja to dla nich za mało", autorstwa Justyny Niedbał, na temat ludzi przdsiębiorczych w korporacji.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Korporacja-to-dla-nich-za-malo-2748134.html

natemat.pl, 12 luty 2013, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt. "Chętnie jeszcze raz zobaczę Pani kolano, czyli kto może podrywać w czasie pracy", autorstwa Krzysztofa Majaka, na temat podrywania w pracy i reagowania na nie.  

http://natemat.pl/50015,chetnie-jeszcze-raz-zobacze-pani-kolano-czyli-kto-moze-podrywac-w-czasie-pracy

natemat.pl, 20 luty 2013, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt. "Robotnik, naukowiec, inżynier – w każdym zawodzie przystojny zarabia więcej",

 autorstwa Anny Wittenberg, na temat efektu halo i Pigmaliona.

http://natemat.pl/51365,robotnik-naukowiec-inzynier-w-kazdym-zawodzie-przystojny-zarabia-wiecej

natemat.pl, 26 luty 2013, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt. "Poniedziałek to mój powracający koszmar", autorstwa Krzysztofa Majaka, na temat "syndromu poniedziałku".  

http://natemat.pl/51999,poniedzialek-to-moj-powracajacy-koszmar-niedzielny-lek-to-syndrom-poniedzialku-ostrzega-psycholog

biznes.onet.pl7 marca 2013, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt. "Zwolnienie za romans w pracy?", autorstwa Justyny Sobolak na temat skutków firmowych romansów.

bankier.pl,  23 marca 2013, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt.  "Jak poruszać trudne tematy z pracownikami?",

autorstwa Justyny Niedbał, na temat tego, jak umiejętnie poruszać w trakcie rozmowy z pracownikami drażliwe kwestie.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Jak-poruszac-trudne-tematy-z-pracownikami-2787181.html

iwoman.pl, 17 kwietnia 2013, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt. "Nie ma przyjaźni w interesach, a z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu? One udowadniają, że gdy świat się wali, receptą na kryzys zawodowy jest biznes z siostrą", autorstwa Doroty Ziemkowskiej, na temat rodzinnych biznesów.

natemat.pl, 15 maja 2013, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt. "Przyjaźń w pracy jest przereklamowana? "Ma niewielkie szanse na przetrwanie". 

http://natemat.pl/61459,przyjazn-w-pracy-jest-przereklamowana-ma-niewielkie-szanse-na-przetrwanie

biznes.onet.pl, 27 czerwca 2013, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt. "Milionerzy nie chcą zostawiać pieniędzy dzieciom", autorstwa Justyny Sobolak. 

kariera.pracuj.pl, wrzesień 2013, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt. "Przerwa na imprezę", autorstwa Katarzyny Izdebskiej, na temat różnych form spędzania przerw w pracy. 

http://kariera.pracuj.pl/porady/przerwa-na-impreze/

bankier.pl, 17.10.2013, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt. "Czy Polaka można nazywać leniem? [opinie czytelników]", autorstwa Justyny Niedbał, na temat osób niezadowolonych ze swojej pracy i bezrobotnych.

biznes.onet.pl, 31 grudnia 2013, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt. "Boże chroń mnie od Polaków. Z resztą poradzę sobie sam, autorstwa Justyny Sobolak, na temat zachowań Polaków na emigracji.

gazeta.pl, 12.02.2014,Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule "Głupi Starbucks" zatrząsł Miastem Aniołów. Krótka historia prześmiewczej kafejki. Czy coś podobnego byłoby możliwe w Polsce?, autorstwa Damiana Szymańskiego, na temat  przyczyn popularności kafejki "Dumb Starbuck" w USA. 

http://pieniadze.gazeta.pl/pieniadz/1,136158,15442010,_Glupi_Starbucks__zatrzasl_Miastem_Aniolow__Krotka.html

 

pulshr.pl, 3 marca 2014, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt. "Pracoholik to marzenie pracodawcy?, autorstwa Justyny Koc, na temat syndromu pracoholizmu.

 

pulshr.pl, 16 kwietnia 2014, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt."Dlaczego pracownicy tak często mówią adieu korporacji", autorstwa Joanny Rubin, na temat przyczyn odejścia pracowników z korporacji.

http://www.pulshr.pl/zarzadzanie/dlaczego-pracownicy-tak-czesto-mowia-adieu-korporacji,18967,0.html

 

"ForbesLife", wiosna 2014, Wypowiedź Violetty Wróblewskiej w artykule pt."W blasku biznesu", autorstwa Krzysztofa Domaradzkiego, na temat zakładania biznesów przez celebrytów.

 

Agnieszka Kozłowska

Wiola, Jeszcze raz dzięki za warsztat oraz za obiad :-)
Warsztat natchnął mnie do wielu przemyśleń, uruchomił - być może/mam nadzieję - proces świadomego podejścia do pracy. Wróciłam do lektury Antykariery R. Jarow jako kontynuacja warsztatów.
Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka”.

 

„Violu,  Utwierdziłam się w swoich, sprzyjających mi przekonaniach oraz , że jestem na właściwej drodze zawodowej. Jednocześnie zauważyłam, co mnie ogranicza. Dostałam narzędzia i wskazówki, jak pracować z tymi ograniczeniami. Zmieniłam swoje przekonania o pieniądzach i otworzyłam się na ich przyciągnięcie.  Wiem co mam robić. Wiem że mogę zarabiać na swojej pasji”.

Małgorzata

 

„To była wspaniała zabawa. Pozwoliłam sobie na ekspresję twórczą. Oczyściłam się emocjonalnie”.

Małgosia